reklama

Tři novinky od Motoroly v přípravě

Tři novinky od Motoroly v přípravě
2013-10-09T11:00:00+02:00
• 9. 10. 2013

Motorola v dnešní době kompletně spadá pod křídla Googlu, přičemž nejžhavější novinkou je Moto X. Tento model zaujme svou cenou, která je v porovnání se specifikacemi poněkud vyšší. Na druhou stranu nabízí možnost úpravy dle přání zákazníků. Bohužel se jedná zatím o limitovanou službu. Nyní se dozvídáme o třech smartphonech, které se mají v tuto chvíli připravovat.

motorola-dvx

Prvním modelem je Motorola DVX. Má se jednat o nejlevnější zařízení v nabídce tohoto výrobce. Bude disponovat displejem o úhlopříčce 4,5 palce. Použitá technologie bude AMOLED, ale zatím neznáme přesnější rozlišení. Výkon zajistí SoC Motorola X8, což je vlastně dvoujádrová varianta Snapdragonu S4 Pro s taktovací frekvencí 1,7 GHz.

Navíc i zde budou obsažena 4 jádra grafiky a 2 dedikovaná jádra pro další služby. Cenová strategie bude dle dostupných informací velmi agresivní, přičemž máme počítat s 200 až 250 dolary.

Dalšími modely mají být smartphony Motorola Xplay a Quantum. Bohužel se zdroje nezmiňují o specifikacích a spekulace jsou zatím poměrně chudé. Model Xplay by měl nabídnout 6,3palcový displej a Quantum má být nástupce Droid Ultra. Data představení taktéž nejsou známa.

Zdroje: gforgames.com, droid-life.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat