reklama

Začala se formovat fronta na iPhone v New Yorku

Začala se formovat fronta na iPhone v New Yorku
2013-09-07T15:17:58+02:00
• 7. 9. 2013

Ani u nás jsme se nevyhnuli frontám lidí, kteří byli ochotni čekat i několik dnů na nový smartphone. Naposledy to bylo kvůli modelům od HTC, kde si někteří mohli koupit novinku ve výrazné slevě. Celá akce byla ale vždy omezena na několik lidí a proto fronty nebyly dlouhé. V tuto chvíli mnozí netrpělivě očekávají událost Applu, kde budou představeny nové smartphony. Již vznikla první parodie, ale nikoho nenapadlo, že by si šel stoupnout do fronty, aby si mohl jako první zakoupit nový iPhone v době, kdy se čeká na jeho představení.

iphone-5s-line-apple-ny

Ovšem nyní se objevili první zájemci, kteří se utábořili před oficiálním obchodem v New Yorku a začali formovat frontu. Samozřejmě vědí, že nová generace iOS zařízení nebude dostupná již 10. září. Budou muset čekat i dva týdny, přičemž zatím nevíme, kdy se přesně bude zahájen prodej.

iphone-5s-apple-line-ny iphone-5s-line-apple-nyc iphone-5s-line-ny-apple iphone-5s-line-nyc-appl-store

Jon Murphy a Justin nejsou ale až tak nedočkaví, sledují svým jednáním určitý záměr. V podstatě se jedná o marketingovou záležitost – snaží se propagovat svou firmu Sellyourmac.com. Ve výsledku se jim dostane dostatečné pozornosti a reklamy takřka zdarma, navíc pro propagaci využijí samotný Apple, na který se zaměří pozornost celého světa.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim