reklama

Seagate Ultra Mobile: 500GB disk pro tablety

Seagate Ultra Mobile: 500GB disk pro tablety
2013-09-11T08:45:02+02:00
• 11. 9. 2013

Společnost Seagate asi není potřeba představovat. Jedná se o světoznámého výrobce disků především pro stolní počítače a notebooky. Nyní se jeho portfolio výrobků rozšiřuje i na pole mezi tablety. V současné době jsou již standardem tablety, které nabízejí kapacitu 8, 16, 32, 64 či 128 GB. Seagate vyvinul ultratenký disk, který umožňuje implementaci do těla tabletu a nabídne úctyhodnou kapacitu 500 GB, přičemž by se svou rychlostí měl vyrovnat rychlosti současných flash pamětí.

laptop-ultra-mobile-hdd-hand-gallery-400x400

 

Nové disky by měly disponovat efektivní řízenou ochranou proti náhodným otřesům a lepším řízením spotřeby díky implementaci podpory úsporných režimů. Disky tak budou šetrné k životnosti baterií. Tloušťka nového 2,5palcového disku činí 5 mm a jeho váha by se dala přirovnat váze žárovky. Díky kapacitě 500 GB přináší nejvyšší hustotu, které lze v současné době dosáhnout. Aktuálně budou disky určeny pro zařízení Android.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim