reklama

HTC BoomBass: Reproduktory s ještě lepším zvukem

HTC BoomBass: Reproduktory s ještě lepším zvukem
2013-09-05T09:30:19+01:00
• 5. 9. 2013

Milovníkům hudby hledajícím příslušenství s kvalitním zvukem se nyní dostává možnost v podobě nově představeného reproduktoru. Tchajwanská společnost HTC představila externí reproduktor s názvem BoomBass. Po bezdrátových BoomSound tedy přichází další vkusné hudební příslušenství do nabídky tohoto výrobce opět zaměřené na jejich vlajkový model One.

HTC BoomBass

Jde o pouhý basový reproduktor, který doplňuje dvojici reproduktorů na přední části zařízení HTC One. Laicky řečeno z reprosoustavy 2.0 jednoduše uděláte 2.1. Podle prvních poznatků je znát obrovský rozdíl ve kvalitě zvuku bez a s nezávislými basy. Reproduktory mají v sobě zabudovaný vysouvací stojan fungující jako Mini Dock a překvapivě také NFC čip zajišťující spárování.

Tyto dva prvky by měly dodat mnohem lepší zvukový zážitek. Nicméně je potěšující fakt, že výrobci začínají více využívat NFC technologii i u takového příslušenství, jako je pouhá krabička s basovým reproduktorem. Co se týče prodejní ceny nebo dostupnosti, informace budou známy do poloviny října, kdy HTC přidá tuto novinku do vlastní nabídky a následně dodá také na trh.

HTC BoomBass - zařízení

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim