reklama

HTC BoomBass: Reproduktory s ještě lepším zvukem

HTC BoomBass: Reproduktory s ještě lepším zvukem
2013-09-05T09:30:19+02:00
• 5. 9. 2013

Milovníkům hudby hledajícím příslušenství s kvalitním zvukem se nyní dostává možnost v podobě nově představeného reproduktoru. Tchajwanská společnost HTC představila externí reproduktor s názvem BoomBass. Po bezdrátových BoomSound tedy přichází další vkusné hudební příslušenství do nabídky tohoto výrobce opět zaměřené na jejich vlajkový model One.

HTC BoomBass

Jde o pouhý basový reproduktor, který doplňuje dvojici reproduktorů na přední části zařízení HTC One. Laicky řečeno z reprosoustavy 2.0 jednoduše uděláte 2.1. Podle prvních poznatků je znát obrovský rozdíl ve kvalitě zvuku bez a s nezávislými basy. Reproduktory mají v sobě zabudovaný vysouvací stojan fungující jako Mini Dock a překvapivě také NFC čip zajišťující spárování.

Tyto dva prvky by měly dodat mnohem lepší zvukový zážitek. Nicméně je potěšující fakt, že výrobci začínají více využívat NFC technologii i u takového příslušenství, jako je pouhá krabička s basovým reproduktorem. Co se týče prodejní ceny nebo dostupnosti, informace budou známy do poloviny října, kdy HTC přidá tuto novinku do vlastní nabídky a následně dodá také na trh.

HTC BoomBass - zařízení

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim