reklama

Google Keep získá hlubší integraci Google Drive

Google Keep získá hlubší integraci Google Drive
2013-09-15T09:08:05+02:00
• 15. 9. 2013

Když Google představil novou službu Keep, která slouží na poznámky, tak nesklidil mnoho uznání, jelikož mnozí očekávali větší integraci s jinými službami a širší funkcionalitu. Nedávno jsme se například dočkali možnosti upomínek, které zvládají samozřejmě nastavení podle času, ale objevila se zde možnost i podle polohy za využití lokalizace smartphonu nebo tabletu. Nyní se objevují informace, které naznačují integraci s Google Drive.

Ve své podstatě Keep pracuje v Drive, ale ve vymezeném prostoru, kam nemá žádný uživatel přístup. V samotném zdrojovém kódu aplikace se již nyní nalézají náznaky, že budeme moci využívat propojení s Google Drive. Například budeme moci nahrát jakýkoliv soubor do cloudového úložiště a přidat jej do poznámky. Náhled dokumentu bude dostupný skrze Keep v aplikaci Drive nebo i v jiné.

google-keep-messages-4

 

google-keep-messages-5  google-keep-messages-6

Další novinkou bude možnost přidávat videa nebo odkazy na Youtube. Přehrávání zřejmě bude dostupné přímo v poznámce. Zatím přesně nevíme, jestli konečně uvidíme Keep poznámky přímo v Google Drive, ale spekuluje se o tom.

Zdroj: googlesystem.blogspot.co.uk

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim