reklama

Google Glass s dvěma bateriemi na patentové přihlášce

Google Glass s dvěma bateriemi na patentové přihlášce
2013-09-12T19:19:52+02:00
• 13. 9. 2013

Chytré brýle od Googlu určené pro běžný prodej se bude zřejmě lišit od současné verze. Odhaduje se, že by prodej mohl odstartovat příští rok zřejmě po konferenci Google IO. Nejedná se o potvrzené informace a sama společnost dodává, že vše záleží na současném veřejnějším testování. Google Glass v tuto chvíli jsou jen vývojářským nástrojem, který má napomoci vytvořit dostatečně velkou nabídku aplikací, které budou i kvalitní.

GlassPatent

Nyní se ale objevuje patentová přihláška, která ukazuje možnou budoucí generaci, která by se teoreticky mohla dostat do prodeje. V podstatě se na obrázcích ukazuje, že by se mohla posílit kapacita baterií. Konkrétně by se zde mohlo jednat o dva moduly na každé straně. O kapacitě se zatím nemluví, ale zřejmě můžeme počítat s vyšší výdrží na jedno nabití.

SecondBattery

Navíc se zde ukazuje, že samotný displej nemusí být permanentně umístěn na jedné straně. Zřejmě jej bude možné přesunout i na druhou stranu, což se může hodit těm, kteří mohou brýle používat na jiném oku. Poslední novinka v patentové přihlášce ukazuje, že bychom se mohli dočkat rozšířené konektivity. Kromě WiFi by se zde mohla objevit podpora mobilních sítí – GSM, CDMA, UTMS, EVDO, WiMax nebo LTE.

Samozřejmě si musíme počkat, s čím se pochlubí Google a jestli se prodejní verze bude vůbec lišit od současné verze.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim