reklama

Samsung představí vlastní hodinky Galaxy Gear

Samsung představí vlastní hodinky Galaxy Gear
2013-08-04T20:13:31+02:00
• 5. 8. 2013

Trh s chytrými hodinkami se dočká dalšího velkého hráče, kterým bude jihokorejská společnost Samsung. Ta doma podala patentové přihlášky ke svým hodinkám, jejíž součástí jsou i detailní nákresy zobrazující jejich designové provedení nebo oficiální název. Proti Sony SmartWatch tak bude stát další velikán, a aby toho nebylo najednou málo, tak také Apple má hned v září přijít s vlastním chytrým příslušenstvím.

samsung-stock

Podáním ochranné známky výrobce potvrdil označení svých prvních chytrých hodinek, doposud skrývající se pod kódovým označením SM-V700. Ty ponesou jméno Gear a budou zapadat do modelové řady Galaxy – čili Samsung Galaxy Gear. Snímky přiložené k patentové přihlášce zachycují celkový design, umístění USB konektoru pro napájení, reproduktor, mikrofon, kapacitní tlačítko pro vstup do menu a zpět.

Jejich oficiální představení proběhne už za necelý měsíc, přesněji 4. září, kdy přijde na mobilní trh také nový a dlouho očekávaný Galaxy Note III. První možnost si chytré hodinky vyzkoušet pravděpodobně bude na každoročním veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně, který letos začíná 6. září. Na závěr je potřeba upozornit, že v případě přikládaných návrhu nemusí jít o zcela finální podobu a můžou dostat úpravy, byť jen minimální.

Samsung Galaxy Gear - registrace Samsung Galaxy Gear - typySamsung Galaxy Gear - části

 

Samsung Galaxy Gear - design

Zdroje: sammobile.com, sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat