reklama

Samsung představí vlastní hodinky Galaxy Gear

Samsung představí vlastní hodinky Galaxy Gear
2013-08-04T20:13:31+00:00
• 5. 8. 2013
Thumbnail

Trh s chytrými hodinkami se dočká dalšího velkého hráče, kterým bude jihokorejská společnost Samsung. Ta doma podala patentové přihlášky ke svým hodinkám, jejíž součástí jsou i detailní nákresy zobrazující jejich designové provedení nebo oficiální název. Proti Sony SmartWatch tak bude stát další velikán, a aby toho nebylo najednou málo, tak také Apple má hned v září přijít s vlastním chytrým příslušenstvím.

samsung-stock

Podáním ochranné známky výrobce potvrdil označení svých prvních chytrých hodinek, doposud skrývající se pod kódovým označením SM-V700. Ty ponesou jméno Gear a budou zapadat do modelové řady Galaxy – čili Samsung Galaxy Gear. Snímky přiložené k patentové přihlášce zachycují celkový design, umístění USB konektoru pro napájení, reproduktor, mikrofon, kapacitní tlačítko pro vstup do menu a zpět.

Jejich oficiální představení proběhne už za necelý měsíc, přesněji 4. září, kdy přijde na mobilní trh také nový a dlouho očekávaný Galaxy Note III. První možnost si chytré hodinky vyzkoušet pravděpodobně bude na každoročním veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně, který letos začíná 6. září. Na závěr je potřeba upozornit, že v případě přikládaných návrhu nemusí jít o zcela finální podobu a můžou dostat úpravy, byť jen minimální.

Samsung Galaxy Gear - registrace Samsung Galaxy Gear - typySamsung Galaxy Gear - části

 

Samsung Galaxy Gear - design

Zdroje: sammobile.com, sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit