reklama

LG Vu III s poměrem stran 4:3

LG Vu III s poměrem stran 4:3
2013-08-06T10:00:35+01:00
• 6. 8. 2013

Jihokorejská společnost LG v těchto dnech pracuje na dalším zařízení, v pořadí již druhém, jehož jmenovka neponese známé označení Optimus. Model G2 tak nebude jediným chytrým telefonem v portfoliu výrobce bez tohoto přídomku. Další do série bude patřit model s názvem Vu III, který si zachovává zvláštní poměr stran displeje z předchozích generací.

LG Vu III

I když není prozatím zcela jasné, čím vším bude model Vu III disponovat, tak se začíná proslýchat o neobvyklém poměru stran displeje – a to 4:3 při rozlišení 1280 × 960 pixelů, což by mělo způsobit přidání jednoho senzorového tlačítka navíc a nabídnout rovnou 4 tlačítka ve spodní části pod displejem. Ostatní bližší specifikace zůstávají nadále pod rouškou utajení a kolují pouze holé spekulace.

Každopádně bychom mohli očekávat spíše nadprůměrné vybavení, mezi které můžeme zařadit procesor Snapdragon 800 od Qualcommu, operační paměť RAM o velikosti 2 GB, 8 nebo 13megapixelový fotoaparát a větší dávku úložného prostoru pro vlastní data. Další informace týkající se LG Vu III budou asi přicházet v řádech několika následujících týdnů.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim