reklama

Rockstar Games zlevňuje: GTA III, GTA: Vice City a Max Payne Mobil o 40%

Rockstar Games zlevňuje: GTA III, GTA: Vice City a Max Payne Mobil o 40%
2013-07-24T10:24:58+01:00
• 24. 7. 2013

Léto je v plném proudu, stejně tak i slevy v Google Play. Herní vývojáři o nás nechtějí přijít, a proto se objevují zajímavé nabídky. Hry od studia Rockstar Games jsou zaměřeny na PC a konzole, ale jakmile přijde desetileté výročí jejich populární hry, objeví se její plnohodnotný port i na Androidu. Do nynějška naportoval Rockstar Games tři hry, díky nimž se proslavil.

Max Payne Mobil

Max Payne přinesl do herní scény plno nových zajímavých věcí, díky kterým se titul stal oblíbeným. Po více než deseti letech si hra zachovává svou atraktivitu. Silný příběh a nový systém Bullet Time® udělali z Maxe Payna přelomový titul. Střílečka z 3. osoby s filmovým zážitkem vás vtáhne do akce, v níž budete hrát za tajného policistu Maxe. Maxovi zabijí rodinu a on se chce mstít. Bohužel je obviněn z vraždy, a tak je naháněn policií i mafiány, kteří mu zabili rodinu. Max se snaží očistit své jméno a zjistit, kdo vyvraždil jeho rodinu.

logo-app Max Payne Mobil Rockstar Games, Inc. 2,99 US$ ANDROID

max

GTA III

GTA III je prvním dílem ze série, který se objevil ve 3D provedení. Tehdy ohromující skok mezi 2D a 3D grafikou za sebou nenechal jedinou herní hlavu chladnou. GTA také byla jedna z prvních her, ve kterých se objevil otevřený herní svět. A příběh začínajícího mafiána je pomyslnou třešničkou na dortu v té době začínajícího cukráře Rockstar Games.

logo-app Grand Theft Auto III Rockstar Games, Inc. 4,99 US$ ANDROID

iii

GTA: Vice City

Poslední port přinesl grafické zlepšení, silnější příběh a lepší hratelnost. Ve hře se stanete znova mafiánem a zabijákem. Pastelové barvy 80. let jsou vidět všemi směry. Město Vice City (předlohou bylo Miami) nabízí vše od pláží, přes ghetta, až po velké mrakodrapy. A je na vás, jak se probojujete na vrchol mafiánské pyramidy.

logo-app Grand Theft Auto: Vice City Rockstar Games, Inc. 4,99 US$ ANDROID

vc

Nabídka všech těchto her je omezena do 30. července.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim