reklama

Právě vyšlo

[Právě vyšlo] Riptide GP2 – pokračování mokré jízdy
2013-07-24T09:44:44+01:00
• 24. 7. 2013

Je to již delší doba, co se na Google Play, dříve Android Marketu, objevila netradiční závodní hra na vodních skútrech. Svlažila nás příjemnou hratelností, cenou a hlavně vyspělou fyzikou a grafikou. Po déle jak dvou letech přichází pokračování, které vás alespoň napohled zchladí v těchto horkých letních dnech.

unnamed

Hratelnost, multiplayer, kariéra, úprava vodních skútrů a nový systém triků jsou pilíře, které podpírají mohutnou střechu nejnovějšího grafického kabátku hry. Ten je optimalizován pro nejnovější procesory Tegra 4. Dočkali jsme se i plné podpory hand-held konzole NVDIA Shield. Redaktoři z Androidcentral.com tvrdí, že je to velký herní zážitek. Taktéž hraní na high-end androidích zařízeních by neměl být problém a mělo by být vše plynulé a dobře vypadající.

Novou vlastností toho dílu je i vylepšování vašich vodních skútrů, kterých se ve hře nachází – celkem 9. Vylepšený systém s triky nabízí 25 možností, jenž vypadají mnohem lépe a plynuleji, než v předchozím díle. Ve hře naleznete mikrotransakce, ale není nutné si připlácet, jelikož si kredity můžete nasbírat za závody, ale bude to déle trvat.

sys

Hra podporuje Google Play Game services umožňující jednoduchou realizaci multiplayeru a odměňující vás achievementy. Závodit můžete i s přáteli díky propojení s Google+, a když máte více jak jedno zařízení, můžete  pokračovat ve hře bez ztráty postupu.

mp

mps

logo-app Riptide GP2 Vector Unit 9,50 Kč ANDROID
reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim