reklama

Apple vydal iOS 7 beta 4

Apple vydal iOS 7 beta 4
2013-07-29T21:03:21+02:00
• 30. 7. 2013

Dnes vydal Apple v pořadí již čtvrtou betaverzi nadcházejícího systému iOS 7. Tato betaverze měla původně světlo světa spatřit již před týdnem, avšak kvůli útokům hackerům a nefunkčnímu Developer Center bylo její vydání o týden opožděno a tak se jí dočkáváme až tři týdny po předchozí třetí betě. Apple tak narušil svůj dvoutýdenní cyklus vydávání, doufáme , že to nějak neopozdí vydání finální verze na podzim.

quickpick21

Čtvrtá betaverze toho nepřináší příliš nového. Vývojáři se již soustředí na vyladění systému a opravení všech chyb. Přesto se systém dočkal i pár kosmetických změn. Na uzamčené obrazovce se proměnily šipky pro vysunutí Control Center a notifikační lišty v rovné čáry a před „odemknout“ přibyla šipka. Z vlastní zkušenosti toto velmi chválím, protože mnoho lidí místo odemčení vysunulo Control center. Novinkou je také možnost přecházet mezi záložky v notifikační liště „swipe“ gestem. Majitelé iPhonu 4S se také dočkali filtrů v reálném čase přímo ve fotoaparátu. Tlačítka pro přijmutí hovoru a pro vytáčení v číselníku jsou nově zakulacena a možnost zapnout HDR již není schována v podnabídce.

screen-shot-2013-07-29-at-10-24-13-am screen-shot-2013-07-29-at-10-31-20-am

Společnost údajně plánuje vydat ještě další dvě betaverze před Golden Master (GM) verzí (kandidát na vydání), která je plánována na začátek září. Podle zdroje se Apple blíží ke stavu „zero-priority-1 bug status“, což znamená, že v systému již nejsou žádné kritické chyby a společnost se blíží k internímu uvolnění kandidáta na „GM1“ . Apple obvykle uvolňuje několik interních GM kandidátů před uvolněním finální veřejné GM verze.

img_3513

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat