reklama

The Humble Weekly Sale – 5 skvělých her pro Android za cenu, kterou si sami určíte

The Humble Weekly Sale – 5 skvělých her pro Android za cenu, kterou si sami určíte
2013-06-13T21:33:34+02:00
• 13. 6. 2013

Ať už patříte mezi příležitostné hráče, nebo je hraní her na vašem denním pořádku, určitě byste neměli vynechat aktuální nabídku her pro Android od studia 11 bit. Tato tradiční akce od Humble Bundle většinou nabízí pouze hry pro stolní počítače, ale v minulosti už proběhlo také několik akcí pro Android a dnes tomu není jinak.

Screenshot_1

V nabídce je celkem 5 her od vývojářů 11 bit studios, mezi které patří výborná strategická válečná série Anomaly Warzone, skvělá adventura Sleepwalker’s Journey a také zábavná hra Funky Smugglers, ve které si zahrajete na ostrahu letiště. Pátou hrou je pokračování strategie Anomaly s podtitulem Korea. K jejímu získání však musíte zaplatit více než je aktuální průměrná částka. Navíc také dostanete 3D model bojového mecha, kterého si můžete vytisknout na 3D tiskárně. U každé hry je samozřejmostí také její soundtrack, který si můžete stáhnout ve formátu FLAC či MP3.

Samotné stahování her probíhá přes samostatnou aplikaci Humble Bundle, kterou si můžete stáhnout z tohoto odkazu: Humble Bundle aplikace. Abyste hry mohli následně z aplikace nainstalovat, musíte mít v nastavení zařízení povoleno instalování aplikací z cizích zdrojů.

Samotný balík her je k zakoupení přes tento odkaz: The Humble Weekly Sale. Jak se můžete přesvědčit z níže přiložených odkazů na Google Play, nákup balíku se určitě vyplatí. Pokud zaplatíte průměrnou částku 55 Kč, můžete tak ušetřit až přes 200 Kč. Navíc také můžete podpořit charitu či samotné vývojáře her.

Anomaly Korea

logo-app Anomaly Korea 11 bit studios 1,00 US$ ANDROID

Anomaly Warzone

logo-app Anomaly Warzone Earth HD 11 bit studios 1,00 US$ ANDROID

Sleepwalker’s Journey

logo-app Sleepwalker's Journey 11 bit studios 0,86 US$ ANDROID

Funky Smugglers

logo-app Funky Smugglers 11 bit studios 0,86 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat