Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Martin Zgažar
23. 6. 2013, 9:25Přesně tak jak píše Marty mám nexus 7 u ktereho si myslím ze ten výkon tam je ale ejhle laguje se to jako hovado to načítání je přímo šílené prvně sem si myslel že se to kouslo takže po 10 minutách nervů to šlo pryč
Márty
22. 6. 2013, 17:02Tím kladným hodnocením bych si nebyl tak jistý :)…na začátku to mělo sice 4,7, ale od té doby to jde rapidně dolů :D…a ani se nedivím, i takové Vice City (ze kterého to kopíruje podstatnou část) bylo mnohem lepší a propracovanější…o optimalizaci ani nemůže být řeč. A ano, cítím se jako ve filmu, protože podstatná část děje je pouze naskriptovaná, přičemž to je asi tak 30 sekund hraní, pak 2 minuty černé obrazovky, kdy človek neví, co se děje, pak video, pak zase čekání :D…Ale je to od Gameloftu, tak co by člověk asi tak měl čekat, že jo…