reklama

SidePanel pro lepší multitasking

SidePanel pro lepší multitasking
2013-03-18T09:30:47+01:00
• 18. 3. 2013
1

Již jsme tu měli spoustu doplňků pro Android, které nám vytvářely boční panel s aplikacemi pro rychlé spuštění. Některé z nich disponují zajímavými funkcemi. Každý si dnes může vybrat, ale na XDA Developers se objevil nový projekt, který spadá taktéž do bočních panelů, ale svou funkcionalitou se mírně liší.

spnad

Jmenuje se SidePanel a nachází se v beta verzi. Pokud čekáte, že i zde si budete moci nastavit, jaké aplikace má obsahovat, tak vás zklamu. Tentokrát se vám na boční straně po vyjetí panelu objeví aplikace běžící na pozadí. Takže se jedná o takový zjednodušený přístup k multitaskingu. Bohužel neovlivníte přímo obsah panelu, ale může sloužit jako rychlé přepínání mezi aplikacemi, s kterými potřebujete v danou chvíli pracovat.

2013-03-18 06.55.49 2013-03-18 06.52.18 2013-03-18 06.52.13

V oblasti nastavení obsahuje poměrně dost položek a můžete si přizpůsobit jeho vzhled v poměrně velké míře. Navíc je zde vidět Holo vzhled v nastavení, což jistě mnozí uvítají. Ačkoliv se může zdát, že celý projekt je poněkud slabší než jeho konkurenti, tak je tu ale jedna podstatná a dobrá zpráva.

SidePanel je sice na Google Play Store, ale zároveň se jedná o open source projekt. Díky tomu si můžete stáhnout zdrojové kódy a začít upravovat tuto aplikace zcela legálně. Pokud se tedy na to cítíte a chcete se minimálně podívat do střev aplikace, tak veškeré soubory naleznete na tomto odkazu.

logo-app SidePanel 한영빈(Youngbin Han) Zdarma ANDROID

Zdroj: forum.xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

To vypadá jako Unity z Ubuntu :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim