reklama

Google si pořídil “fotomrvítko”, zřejmě pro Google+

Google si pořídil “fotomrvítko”, zřejmě pro Google+
2012-09-18T07:45:40+01:00
• 18. 9. 2012
1

Když Facebook koupil Instagram za miliardu babek, všichni tušili, že začne jeho funkcionalitu začleňovat do své sítě. Zatím se Instagram drží a nejsou ani plány na jeho kompletní zrušení. Následoval Twitter, který si také pořídil fotomrvítko založené na softwaru Aviary. Tím myslíme Twitpic pro Android a iOS. Nyní se Google se asi rozhodl k podobnému kroku.

xl_Snapseed

Odkoupil společnost Nik Software, která stojí za populární aplikací Snapseed. Ta se stala hlavním terčem a cílem při nákupu celé společnosti. O tomto silném grafickém nástroji pro iOS jsme již dělali recenzi, na kterou se můžete znovu podívat v následujícím videu.

Nejedná se o jen tak obyčejný nákup nějaké firmičky. Nik Software existuje již 17 let a na jeho kontě jsou i aplikace pro PC (Windows, Mac). Podle zahraničních webů se jedná o velmi chytrý tah, který by mohl pomoci ještě více rozšířit sociální síť Google Plus a hlavně jeho mobilní aplikaci.

Snapseed-for-Android-Tablets-Screenshot-Drama

Uvítáte větší možnosti v upravování fotografií pro G+? Měla by se nativní aplikace rozšířit o další funkce? Zřejmě můžeme očekávat ještě hodně změn a možná se dočkáme souboje fotomrvítek sociálních sítí.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Skoda ze G+ nema toli uzivatelu jako FB, dle me je proste lepe udelany…. je radost prohlizet si fotogalerie na G+ ! a Snapseed je nejlepsí fotomrvitko :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim