reklama

iPhone 5 již v září?

iPhone 5 již v září?
2012-08-22T10:05:13+01:00
• 22. 8. 2012
4

Podle zdrojů webu mobilmánia.cz by se měl iPhone 5 začít prodávat u nás již 5. října. Zdroj těchto informací má být věrohodný a již několikrát se  v minulosti trefil přímo do černého. Prozatím nemůžeme potvrdit ani vyvrátit jakékoliv datum a zřejmě můžeme očekávat, že Česká republika bude až v druhé vlně startu prodeje novinky od Applu.

Nyní se objevují další informace, které tvrdí, že v Německu bude iPhone příští generace dostupný již během září. Zdrojem je německý operátor, který zřejmě nevědomky vypustil tuto informaci na svých webových stránkách. Jak se zdá, tak tato informace může být naprosto pravdivá, jelikož se objevila ve dvou provedeních. Sami posuďte ze screenshotů webových stránek.

screen-shot-2012-08-21-at-9-45-14-am

A to není vše. Operátor na svých stránkách láká na odhalení novinky, která má mít displej s úhlopříčkou větší než 4 palce a dokonce RAM o velikosti 1 GB. Také se zmiňuje o tenkosti nového smartphonu, který má být asi tím nejočekávanějším tohoto roku. Zřejmě opravdu myslí novou generaci iPhonu.

screen-shot-2012-08-21-at-9-44-50-am

Bohužel se nejedná o potvrzené informace a budeme si muset počkat, až Apple začne rozesílat pozvánky. Následně zjistíme, jestli jablečná společnost stihne začátek prodeje v září a následně 5. října u nás.

Zdroj: 9to5mac.com


Zřejmě se nemusíme těšit na nějaké velké odhalení, jelikož už nějakou dobu se na internetu objevují fotografie chystané novinky. A nejen to, už se objevují i součástky, které stačí poskládat a získáme tak téměř kompletní model. Nyní se již sami podívejte na některé údajné fotografie iPhonu.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Rádio preferuji přes net – rychlejší přístup, vždy 100% kvalita, zaměřené kanály jednotlivých rádií apod.
Opět nebude nic spešl zpoplatněno a bude to opět pohodlně přes iTunes.

světelná tyč

22. 8. 2012, 15:16

Fm rádio tam nebude a skandálně dokonce ani gramofon.

Bude umět to co S3 nebo one x? Nebo zase bez fm radia,a možnosti spolupráce s jinými mobily . Opět vše zpoplatněno,pouze přes i tunes?

white.haven

22. 8. 2012, 13:54

1 GB RAM je jasný, když ho má i nový iPAD (na novém iPADu je po startu telefonu asi 730 MB RAM k dispozici).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim