reklama

Samsung Star II – překoná svého předchůdce?

Samsung Star II – překoná svého předchůdce?
2012-09-30T14:24:00+02:00
• 13. 1. 2011

image

Samsung již brzy oficiálně představí nástupce svého nejprodávanějšího telefonu Star S5230. Chystaná novinka půjde s dobou a kromě omlazujícího designu dostane také nové funkce.

Samsung s kódovým označením S5260 se od svého předchůdce příliš neliší. Přesto pár zásadních rozdílů najdeme. Mezi hlavní patří přítomnost Wi-Fi přijímače, 3,5 mm jack pro sluchátka a kapacitní dotykový displej. Po vzhledové stránce nalezneme také pár změn. Přítomnost nových funkcí nám způsobila, že telefon mírně přibral.

Zbytek výbavy je již zachován. Tedy 3,2 Mpx fotoaparát, dotykový displej s uhlopříčkou 3 palce, podpora paměťových karet a FM rádio.

image imageimageimage

Samsung Star I (S5230)                           Samsung Star II (S5260)

Přestože výrobce většinou vsází na Android nebo na vlastní operační systém Bada, dvojkový Star uspokojí své nové majitele pouze prostředím TouchWiz.

Opět se klade důraz na cenu, která by se měla pohybovat mezi 3000 až 4000 Kč. Překoná tak Samsung Star 2 svého předchůdce, který se pyšní více jak 30 mil. prodaných kusů?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim