reklama

Rozlučka s Microsoft Kin – zapal svíčku a dej sbohem

Rozlučka s Microsoft Kin – zapal svíčku a dej sbohem
2012-09-23T12:26:02+02:00
• 4. 7. 2010
2

První den tohoto měsíce jsme se dozvěděli, že nedávno představené mobilní telefony od Microsoftu ( Kin One a Kin Two) ukončili svou krátkou etapu života a jejich vývoj byl zastaven. V USA prý o ně nebyl tak veliký zájem a Microsoft se rozhodl rozpustit vývojářské studio. My jakožto Evropané jsme tedy čekali marně, protože tyto telefony se k nám nikdy nedostanou.

Spousta Američanů si však tyto telefony, které byli propojené se sociálním životem, oblíbila a rozhodla se dát sbohem jejich předčasnému úmrtí. Vznikli také speciální stránky KinRIP.com, na kterých mohou návštěvníci zapálit svíčku a rozloučit se s oběma Kiny.

KinRIP.com:

Tento památník web byl vytvořen v paměti naší milované osoby, Microsoft Kin, který se narodil 13. května 2010 a zemřel 30. června 2010. Budeme na něj pamatovat navždy.

Na těchto stránkách si můžete také prohlídnout galerii zachycující krátkou existenci Kinů.

Přestože Microsoft Kin nebyl tak úspěšný, na fanouškovských stránkách měl přes 200 000 oblíbenců. Microsoft mohl dát alespoň šanci na vyzkoušení prodeje v Evropě a ne takhle rychle ukončovat jejich existenci. Poté se nemůže divit, že projekt Kin skončil tak velikým neúspěchem.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

hustodemon

VIP 4. 7. 2010, 14:21

nektery ty epitafy tam maj fakt vtipny:
“Oh Kin, you were like the 7 year old borrito I found under my brothers bed…. I didn’t know you were there, but I’m so happy to know your gone.”

SudruhStopa

VIP 4. 7. 2010, 12:04

Good riddance, nic ine sa neda povedat. Ten telefon nemal co ponuknut oproti konkurencii a datove pausaly boli vraj az prilis drahe. V praxi si preto kazdy radsej kupil iPhone alebo Android, ktore su teraz “in”.
Navyse coskoro tu bude Windows phone 7, ktory je rovnako silne socialne zamerany.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim