reklama

LG E900 a C900 – dvě WM 7 zařízení do party

LG E900 a C900 – dvě WM 7 zařízení do party
2012-09-30T14:03:19+02:00
• 7. 7. 2010

LG pomalu začalo představovat mobilní novinky, které plánuje do konce roku uvést na trh . Především byly představeny zařízení běžící na operačním systému Android. Nicméně máme první informace o tom, že se ani na Windows se nezapomene.

LG E900 a C900

Informací o těchto dvou zařízení je opravdu velmi málo, ale nějaké tu přeci jenom jsou. Tou hlavní je, že chystané novinky poběží na operačním systému Windows Mobile 7. Tuto informaci nám potvrzuje především přítomnost internetového prohlížeče IE7.

Oba telefony podporují GSM a HSDPA. Oba budou vybaveny dotykovým displejem o rozlišení 480×800 px. Velikost displeje se odhaduje na 3″, jak je zvykem u tohoto výrobce.

Na další informace si však ještě musíme počkat. Tyto dotykové novinky, které budou nejspíše bez hardwarové klávesnice, budou uvedeny pravděpodobně ve 3. čtvrtletí tohoto roku.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat