reklama

Sony Ericsson – videoprezentace

Sony Ericsson – videoprezentace
2012-09-23T12:26:10+01:00
• 17. 6. 2010

Dnešní nádherné počasí nás nutí dělat neúnavné věci a tak jsem se pro dnešek rozhodl dát prostor představovacím videím SE prezentující jejich 3 nové modely. SE prozatím jako jediný z vystavovatelů na CommunicAsia 2010 vydal rovnou s představením telefonů také propagační videa. Takže si vezměte nějaký chladivý drink, pohodlně se usaďte a prohlídněte si jednotlivá videa.

Sony Ericsson Xperia X8

Čtvrtý mobilní telefon od SE, s operačním systémem Android, dostal název Xperia X8. Jedná se prakticky o mix X10 a x10 mini. Svou velikostí by se dala zařadit přesně mezi ně. Xperia X8 je vybavena 3,2 Mpx fotoaparátem, nechybí v ní kvalitní dotekový displej a tentokrát bude i cenově dostupnější.

Sony Ericsson Yendo

SE také představil svůj první čistě dotykový Walkman, který dostal jméno Yendo. Yendo je mobilní telefon určený především pro mladou generaci a pro hudební nadšence. Kromě kvalitního hudebního přehrávače v něm také nechybí 2 MPx fotoaparát.

Sony Ericsson Cedar

Kromě vybavených telefonů však také představil jeden z modelů, který bude určený pro nenáročné uživatele, kteří chtějí zůstat ve spojení za dostupnou cenu. Tento telefon dostal název Cedar a řadí se mezi ekologické telefony tohoto výrobce, jinak také označované jako Green Heart.

Většina z mobilních novinek již byla představena, nyní se ještě čeká, zda s nějakým triumfem přijde i jihokorejské LG. Veletrh CommunicAsia 2010 končí oficiálně zítra, takže nějaká ta novinka jistě přijde.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim