reklama

Samsung Wave 2 a Wave 2 Pro – rozšíření řad s Badem

Samsung Wave 2 a Wave 2 Pro – rozšíření řad s Badem
2012-09-23T12:26:13+02:00
• 15. 6. 2010

Jihokorejský výrobce Samsung dnes představil, na konferenci CommunicAsia 2010, dvě dotekové novinky s operačním systému Bada. Novinky s označením Wave 2 a Wave 2 Pro mají posílit řadu smartphonů.

(Samsung Wave 2)

Obě dvě zařízení disponují Wi-Fi připojením, poradí si s Google Latitude a Geo-tagging a především podporují velkou řadu aplikací, které Samsung získal i díky programovací soutěži pro operační systém Bada.

Wave 2 a Wave 2 Pro si výborně rozumí se sociálními sítěmi a e-mailovými službami. Neměly by také chybět obchodní funkce, takže telefon by měl být určen pro různé skupiny uživatelů. Wave Pro nabídne navíc ještě QWERTY klávesnici.

(Samsung Wave 2 Pro)

Na trhu by se měli objevit v Srpnu, ale prozatím pouze v Rusku a jihovýchodní Asii. Doufejme, že se objeví i u nás. Samsung jej bude nabízet v několika barevných variantách. Černé metalíze, perlové bílé a romantické růžové barvě.

Samsung Wave 2 a Wave 2 Pro – parametry

· GPRS/EDGE

· Wi-Fi b/g/n

· Bluetooth 2.1

· 3.2 palcový TFT LCD

· 3 MP fotoaparát s nahráváním videa

· A-GPS

· 80MB vnitřní paměťi

· podpora microSD ( až 16GB)

· prostředí TouchWiz 3.0

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim