reklama

iPhone revolver- zbraň v podobě mobilního telefonu?

iPhone revolver- zbraň v podobě mobilního telefonu?
2012-09-30T14:03:12+01:00
• 1. 6. 2010
1

Chlapík jménem Junior Tan nebyl spokojený s délkou svého japonského meče (Katany) a tak se rozhodl vyrobit si svou vlastní zbraň. Těmito slovy prezentoval svůj iPhone revolver tento Singapurský mladík.

Pokud čekáte na nějakou vraždu, kovbojskou přestřelku nebo další akční využití tohoto revolveru, tak Vás bohužel zklamu. Byl navržen s cílem udělat z člověka velkého drsňáka a zároveň ulehčit vyndávání našeho iPhone z kapsy. Žádná kulka z něho však nikdy nevyleze. Dobrou zprávou je, že si tento revolver můžeme vyrobit doma sami. Jenom si musíme dávat pozor, abychom neměli problémy s policií, až uvidí čouhat naši zbraň z kapsy.

iPhone revolver je vytořen pomocí Technologie tisku trojrozměrných objektů, pokud tedy doma máte 3D tiskárnu, mobilní telefon iPhone, rukojeť k revolveru a samozřejmě nějaké to lepidlo na slepení částí dohromady, tak si jej můžete zkusit vyrobit sami.

Návod

iPhone revolver je navržen tak, aby sklouzl rovnou do přední nebo zadní strany kalhot.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Demence některých uživatelů iPhonu mě překvapuje pořád víc a víc

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim