reklama

,, Znovupřipojení ” – sleduji tvoje chování

,, Znovupřipojení ” – sleduji tvoje chování
2012-09-30T13:58:57+01:00
• 4. 5. 2010
2

Hlavním úkolem tohoto zařízení je přehodnotit Vaše priority, a to prostřednictvím pozitivních změn v chování. Je určený těm, kteří se stali závislí na Internetu. Těm, kteří kvůli Internetu nemají čas na svoje koníčky, přátelé ani rodinu. Pomáhá tyto závisláky rychle dostat od počítače. Reconnect (znovupřipojení) Vám prostřednictvím Internetu dává návrhy, co byste v danou chvíli měli jít dělat. Snaží se Vás dostat pryč z dosahu počítače. Pod článkem jsou obrázky, kde je vidět, jak zařízení funguje.

Zařízení dává návrh, aby uživatel  šel už do postele, protože 3 hodiny surfuje na Internetu

Propojení jak s počítačem, tak s mobilním telefonem. Uživatel je však pořád závislí na Internetu.

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

jj, ovšem někdy uvažuji, že by se mi to také hodilo, protože se nějak od toho blogování nemůžu odrhnout, a to bych se teď měl učit na maturitu :D Ale tak zase mi to pomáhá v češtině a je lepší dělat věci, které člověka baví.

Už vidím jak my malá bublina co vyskočí z lišty zabrání v tom abych dál surfoval.Někdy u toho člověk zkysne klidně i 15 a víc hodin a tohle by bylo otravný :)
Ovšem u dětí jako prevence proti závislosti na netu bych tomu rozuměl.Dokážu si představit že by si rodič nastavil čas a potom by se počítač či mobil sám odpojil z internetu.Ale to už hodně myslím dopředu :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim