reklama

Ovládej svou kuchyň pomocí SMS

Ovládej svou kuchyň pomocí SMS
2012-09-23T12:26:55+02:00
• 27. 4. 2010

Na začátku tohoto článku Vám chci říci, že se nejedná o žádný z konceptů, které by se mohli v budoucnu objevit. Jedná se o realitu, která byla  představena na výstavišti FTK 2010 (Technology For the Kitchen). Jedná se o moderní kuchyň, kterou můžeme ovládat pomocí SMS zpráv.

Kuchyň, kterou lze ovládat pomocí SMS?

K dispozici máme několik elektrospotřebičů, které jsou vybaveny integrovanou mobilní technologií. Zasláním SMS zprávy si tedy můžeme například rozmrazit plátky masa, umýt nádobí či dokonce samotné jídlo připravit a uvařit. Všechna zařízení z této SMS kuchyně jsou vybavena senzorem pro kontrolu spotřeby energie, který zajišťuje úsporu naší elektřiny.

Zatímco se budete vracet z práce, výletu nebo nějaké zábavy, tak si můžete ušetřit čas s přípravou pokrmu. Stačí jednoduše zaslat textovou zprávu a kuchyň ji za Vás udělá.

FOTOGALERIE:

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim