T-Mobile představil nové tarify Next

T-Mobile představil nové tarify Next
2024-06-20T16:25:38+02:00
• 20. 6. 2024

Zdroj: T-Mobile

4

Někdy mobilní operátoři lehce přeskládají své tarify a upraví jejich parametry. Tentokrát se něco takového děje právě u T-Mobile, přičemž novou generaci nazval Next. Několik změn se najde, ale hodně nová generace tarifů láká na pořízení dražších variant, za což zákazník dostane patřičný bonus.

„Jako digitální leader chceme být našim zákazníkům nablízku a přinášet jim nabídky a služby, které reflektují jejich potřeby i aktuální trendy – ať jde o konzumaci zábavního obsahu, pohodlí při vyzvedávání zásilek, vylepšené datové balíčky nebo bezpečnost. Mobilní telefon je bránou do virtuálního světa a nové portfolio přináší exkluzivní kombinaci služeb, které často zákazníci využívají na různých místech. Nyní je mohou mít jednoduše a komfortně dostupné na jednom místě v našem unikátním programu Magenta Moments,“ komentuje novinky Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel pro rezidentní zákazníky T-Mobile

Tarify Next

Pomalinku to vypadá, že tarify nebudou nikdy levnější, jelikož si operátoři vymyslí nějaký bonus navíc. To se děje více méně i tentokrát, jelikož k některým si můžete vybrat službu Alza+ nebo streamovací službu Max, a to až na rok zdarma. Podobných nabídek a akcí bude přibývat. Začněme ale se základní nabídkou Next.

Jak je vidět, nejlevnější základní tarif vyjde na 595 Kč měsíčně a obsahuje 5GB FUP limit. Další má již 8 GB a data na víkend zdarma, tedy nebudou se započítávat do FUP limitu. Ten přijde na 695 Kč měsíčně a nejdražší má pak 12 GB a stojí 745 Kč. Dobrou zprávou je, že se již neřeší volné minuty, jelikož všechny mají neomezené volání, i SMS.

t mobile 1 560x315x

Zdroj: T-Mobile

Další sada tarifů Next má přívlastek Neomezeně. Zde se již liší tarify rychlostí připojení, přičemž první dva mají FUP limit, respektive balíček dat, která můžete vyčerpat maximální rychlostí, pak je omezena na 10 nebo 15 Mbpx. Dva nejdražší pak nemají jakékoliv neomezení. Nejlevnější přijde na 945 Kč měsíčně a jen u dražších můžete získat bonusy zdarma v podobě služeb partnerů T-Mobile.

t mobile 2 571x315x

Zdroj: T-Mobile

Poslední sada je pro studenty, respektive nejmladší uživatele. Zde se začíná na 275 Kč měsíčně, ale je zde 150 minut, 150 SMS a 3 GB FUP. Zajímavější je pak NexU 12 GB, kde jsou neomezené SMS a volání, 12 GB FUP a víkendová data bez omezení.

t mobile 3 630x349x

Zdroj: T-Mobile

Tyto tarify budou dostupné od 25. června, a to v aplikaci pro mobily nebo na prodejnách. Věříme, že operátor asi nabídne pro věrné zákazníky lepší nabídky v rámci retence, ale to si budete muset otestovat sami.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tesco je levnější,neomezeně, 6,5gb, cena 249kč.

Přemysl Vaculík

VIP 20. 6. 2024, 19:53

Stačí jednat. Mám za 415 bez FUP.

Václav Hanák

20. 6. 2024, 17:13

Zloději!

Přemysl Vaculík

VIP 20. 6. 2024, 17:18

Ale jde vyjednat lepší, přes retenci, tedy když víte, jak na ně.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat