První banka podporuje Zepp Pay, službu společnosti Amazfit

První banka podporuje Zepp Pay, službu společnosti Amazfit
2024-06-26T15:00:15+02:00
• 26. 6. 2024

Zdroj: Amazfit

Bezkontaktní platby jsou čím dál více na vzestupu, ale sem tam se musíme rozloučit s nějakou službou. Například nedávno jsme vás informovali o ukončení Fitbit Pay. Na druhou stranu je v Česku novinka Niceboy Pay, jež je dostupná zatím jen pro prsten Niceboy One. Dnes jsme se ale dočkali další služby Zepp Pay.

Zepp Pay

Nejde ani tak o novou službu, jelikož Zepp Pay má podporu u Curve, takže kdokoliv, kdo používá tuto bankovní službu, může využívat Zepp Pay na podporovaných zařízeních. Každý si ale nechce nutně pořizovat speciální bankovní službu jako prostředníka. Máte ale dobrou zprávu, jelikož Zepp Pay má oficiální podporu u mBank.

Pokračujeme v cestě poskytování co nejlepších a nejširších digitálních služeb, které nabízíme klientům s různými potřebami. Chtěli bychom jim umožnit, aby platili vždy tím, co mají zrovna po ruce, a neměli u nás žádná omezení. A pokud jim hodinky nevyhovují, mohou u nás platit už i prstenem,“ popisuje Michal Staněk produktový manažer platebních karet mBank.

Samotná aplikace Zepp Pay pro Android a iOS umožňuje přidat až osm platebních karet, přičemž musí být typu Mastercard. Visa není v tuto chvíli podporovaná. Dle oficiálních stránek výrobce Amazfit, který stojí za službou Zepp Pay, je aktuálně podpora jen pro hodinky Amazfit Balance. Teoreticky budou podporovány další produkty, které mají NFC. Bohužel se to netýká chytrého prstenu Amazfit Helio Ring, kterému chybí NFC.

2 2027x1140x

Zdroj: Amazfit

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat