Oppo do série Reno 12 chystá třetí model

Oppo do série Reno 12 chystá třetí model
2024-06-07T22:51:24+02:00
• 8. 6. 2024

Oppo Reno11 F 5G | Zdroj: Oppo

První dvojice modelů Reno12 a Reno12 Pro v portfoliu nezůstane dlouho sama. Čínská společnost Oppo by měla v současné době pracovat také na zařízení s názvem Reno12 F, které bychom měli velmi brzy poznat rovnou ve 4G i 5G verzi. Nejnovější únik odkrývá první část specifikací. Přitom existuje zatím pouze minimum rozdílů.

Nic výjimečného

Mobilní novinka ve 4G provedení má získat procesor Snapdragon 680 od Qualcommu, zatímco u 5G varianty bude k dispozici řešení Dimensity 6300 od MediaTeku. Čelní panel s největší pravděpodobností zabere 32megapixelová selfie kamerka IMX615 od Sony. Rovněž u obou zástupců naleznete totožné složení zadních fotoaparátů.

Hlavní 50MPx snímač OV50D od OmniVision doplní 8MPx ultra-široká a 2MPx kamerka. Navíc okolo jednoho z fotoaparátu lze očekávat přisvětlovací LED pásek. Technologie NFC se údajně s jistotou neobjeví u 4G verze, ale tu nemá vůbec jistou ani druhý 5G model. Na výběr budou minimálně tři barevná provedení – oranžová, šedá, zelená.

Varianta s 5G ještě podle jiného zdroje ze zahraničí nabídne 5 000mAh článek baterie podporující technologii rychlého 45W nabíjení. Cenovka u 4G telefonu zřejmě nepřekročí hranici 300 dolarů (tj. cca 6 842 Kč). Oba přírůstky vypustí v mezinárodním měřítku, takže k tomu může dojít už zanedlouho právě po boku Reno12 a Reno12 Pro, kdy opustí čínský trh.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat