iQOO 13 a 13 Pro přibližuje první únik

iQOO 13 a 13 Pro přibližuje první únik
2024-06-07T13:30:21+02:00
• 7. 6. 2024

Zdroj: iQOO

Mobilní značka iQOO spadající pod křídla čínské společnosti Vivo si pomalu chystá půdu na hlavní aktualizaci. Po více než půlroční odmlce začínají vyplouvat na povrch první spekulace kolem dvojice s názvem iQOO 13 a iQOO 13 Pro. V obou případech bez pochyb půjde o nadstandardně vybavená zařízení. I když existence varianty Pro je kupodivu zatím nejistá.

Přehlídka toho nejlepšího

Plochý OLED panel u základní verze dosáhne na 1,5K rozlišení, zatímco nepotvrzená varianta Pro nabídne ještě lepší 2K rozlišení. Displej tohoto typu by mohl přinést benefity jako jsou velmi tenké rámečky, velkou ovládací plochu nebo menší tloušťku samotného zařízení díky žádným zakřiveným hranám. Navíc samozřejmě v sobě ukryje ultrazvukový snímač otisků prstů.

iqoo 13 2 780x180x iqoo 13 1 778x134x

Zdroj: Gizmochina

Hardwarová stránka bude postavena na čipové sadě Snapdragon 8 Gen od Qualcommu, která by světlo světa měla spatřit nejdříve na konci letních prázdnin. Alespoň u iQOO 13 lze očekávat 16GB operační paměť RAM, 1TB interní úložiště či 6 000mAh článek baterie podporující technologii rychlého 120W nabíjení. Výrobce nemá vynechat ani certifikaci odolnosti IP68.

První zprávy naznačují oficiální oznámení až během měsíce listopadu, takže do té doby můžeme vyhlížet hromadu dalších upřesňujících úniků.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat