Meta připravuje Předběžný přístup pro Instagram

Meta připravuje Předběžný přístup pro Instagram
2024-05-31T16:35:24+02:00
• 31. 5. 2024

Zdroj: phonearena

Před nějakou dobou byl představen program Předběžný přístup (Early Access) pro aplikaci WhatsApp. Meta, z jejíž dílny tento populární komunikátor pochází, aktuálně pracuje na obdobném programu pro svůj další produkt – Instagram.

Early Access nabídne zapojeným uživatelům předběžný přístup k nově implementovaným funkcím Instagramu, které zatím ještě nejsou veřejně přístupné všem.

Nově možnost registrace do programu

Informace o této připravované novince přicházejí ze spolehlivého zdroje – od obvykle dobře informovaného Alessandra Paluzziho. Ten nedávno sdílel snímek obrazovky, který tuto novou možnost ukazuje v nabídce menu „Nastavení a aktivita“. Zde bude možnost se do programu předběžného přístupu registrovat.

Instagram – stejně jako řada jiných populárních aplikací – aktuálně vyvíjí a testuje nové funkce, které dává k dispozici pro vyzkoušení jen velmi omezenému počtu uživatelů. Spuštění programu Předběžný přístup umožní novinky v této aplikaci vyzkoušet a otestovat výrazně většímu publiku, čímž mimo jiné získá i komplexnější a cennější zpětnou vazbu.

Instagram Early Access

Zdroj: phonearena

Také umělá inteligence

Kromě Early Access programu nyní Instagram pracuje také na další nové funkci, která je založena na dnes často skloňované umělé inteligenci. Nese název „Create with AI“ (Vytvoř s UI) a umožní uživatelům vytvářet personalizovaná témata chatů s pomocí generativní umělé inteligence. A mimochodem – WhatsApp již nějakou dobu pracuje na obdobné funkcionalitě, která už je k dispozici pro vyzkoušení všem, kteří jsou zapojeni do beta programu.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat