Tecno plánuje základní Pova 6 bez 5G

Tecno plánuje základní Pova 6 bez 5G
2024-03-17T16:38:34+02:00
• 17. 3. 2024

Tecno Pova 6 Pro | Zdroj: Tecno

Čínská firma Tecno krátce po oznámení modelu Pova 6 Pro rozšíří stejnou sérii o další přírůstek. Jeho existenci potvrzuje několik na sobě nezávislých orgánů vydávající certifikace potřebné pro zahájení prodeje. Čerstvý únik se konkrétně týká základního zástupce s názvem Pova 6. Ten v seznamu výbavy získá jen pár odchylek a navíc hromadu prvků bude sdílet.

Nuda a šeď

Stejně jako u 5. generace řady Pova by základní provedení a verze Pro měla mít opět spoustu společného. Databáze u Pova 6 (označení LI7) očekávají displej s Full HD+ rozlišením, pod kterým poběží základní čipová sada Helio G99 od MediaTeku. Následovat má 8GB operační paměť RAM nebo 256GB interní úložiště.

Tecno Pova 6 2 336x537x Tecno Pova 6 3 603x508x

Zdroj: GSMArena

Druhá vyšší konfigurace nabídne větší 12GB paměť RAM. Zadní strana o sobě prozatímně prozrazuje pouze dva objektivy fotoaparátu a baterii s kapacitou 6 000 mAh, která bude podporovat technologii rychlého 70W nabíjení. Posledním dílkem do dnešní skládačky je operační systém Android 14.

Pokud výrobce dodrží klíčové rozdíly, tak můžeme ještě očekávat slabší selfie kamerku, totožnou sestavu snímačů vzadu nebo nastavení displeje. Nakonec k celému rozuzlení by mohlo dojít už během měsíce dubna.

Tecno Pova 6 1 1200x197x

Tecno Pova 6 4 679x764x

Zdroj: GSMArena

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat