Společnost Bose představuje sluchátka Ultra Open Earbuds

Společnost Bose představuje sluchátka Ultra Open Earbuds
2024-02-17T11:45:00+02:00
• 17. 2. 2024

Zdroj: Bosse

Společnost Bose nedávno oznámila nová bezdrátová sluchátka s otevřeným designem – Ultra Open Earbuds. Tyto sluchátka byly navrženy s ohledem na dokonalý zážitek z poslechu hudby a současně na zachování vnímání okolního prostředí, jelikož uši zůstávají otevřené.

Nová špičková sluchátka Bosse

Sluchátka Ultra Open mají unikátní tvar ve formě písmene U, který umožňuje jejich nošení na vnějším uchu a zavěšení na ušních boltcích. Jsou vybavena měkkým gumovým materiálem, který zajišťuje pohodlné a stabilní nošení. Na hlavici sluchátek je umístěno tlačítko pro ovládání různých funkcí a přehrávání. Klíčovou technologií sluchátek Ultra Open Earbuds je vlastní technologie společnosti Bose nazvaná OpenAudio, která umožňuje přesně kontrolovanou projekci zvuku do ušního kanálu posluchače s minimálním únikem akustiky, což zajišťuje, že zvuk je slyšitelný pouze pro uživatele.

gsmarena 002 (1) 1200x799x

Zdroj: GSM Arena

Další zajímavou funkcí je Bose Immersive Audio, která využívá digitální zpracování signálu a vestavěnou inerciální měřicí jednotku k vytvoření prostorového zvukového efektu, který simuluje zvuky z okolního prostředí. Sluchátka podporují dva režimy: klidný režim pro situaci, kdy je uživatel v klidu a režim pohybu pro aktivity venku. Technologie Snapdragon Sound je také součástí výbavy sluchátek Ultra Open Earbuds, což zahrnuje adaptivní kodek Qualcomm aptX pro bezztrátový zvuk s minimální latencí. Bluetooth 5.3 je také k dispozici, ačkoli nenabízí možnost párování s více zařízeními.

gsmarena 003 1200x800x

Zdroj: GSM Arena

Mezi další funkce patří Automatické nastavení hlasitosti, které automaticky upravuje úroveň hlasitosti podle okolního hluku, podpora funkce Google Fast Pair, odolnost proti vodě a potu dle standardu IPX4 a funkce Bose SimpleSync pro párování s vybranými zvukovými zařízeními Bose. Pokud jde o výdrž baterie, sluchátka Ultra Open Earbuds nabízejí až 7,5 hodiny nepřetržitého přehrávání, při použití funkce Immersive Audio pak 4,5 hodiny. Nabíjecí pouzdro poskytuje dalších 19,5 hodin (nebo 12 hodin) výdrže baterie a desetiminutové nabíjení zaručuje 2 hodiny přehrávání.

Cena za sluchátka Bose Ultra Open Earbuds činí 299 dolarů (zhruba 7 000 Kč) a jsou k dispozici k zakoupení na webu Bose.com a u vybraných prodejců již dnes.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat