reklama

Google ruší Pixel Pass, přímá náhrada nebude

Google ruší Pixel Pass, přímá náhrada nebude
2023-08-30T11:35:02+02:00
• 30. 8. 2023

Pixel 7; Zdroj: Google

Velké společnosti, ale i ty malé se snaží co nejvíce udržet zákazníka, zejména aby platil na pravidelné bázi. Placení za služby je poměrně běžné, ale ani takové předplatné na zařízení není úplnou novinkou. Takovou službu mají například mobilní operátoři. Právě Google před dvěma lety představil své řešení Pixel Pass, ale asi není rentabilní.

Pixel Pass

Představení Pixel Pass bylo ve větším stylu, ale konec této služby přichází v potají. Právě tato služba nabízela za měsíční poplatek Pixel smartphone, ale k tomu navíc byly k dispozici i služby jako Youtube Premium, Google Play Pass a také Google One. Předplatitel byl vázán na dva roky a dostal ještě bonus v podobě slevy 5 dolarů na tarif Google Fi (virtuální operátor).

Google představil Pixel Pass, předplatné pro mobily

Google ale na stránkách podpory pro tuto službu jednoduše konstatuje, že od 29. srpna se nenabízí pro nové zájemce a ani nebude prodlužována těm stávajícím. Pakliže ale již někdo má uzavřenou smlouvu, tak mu doběhne. Na konci období dostane slevu na první tři jmenované služby, ale přijde o slevu na tarif. Ti současní dostanou slevový kupón na 100 dolarů. Ten mohou využít například pro nákup nového zařízení od Googlu.

Pixel 6 Hero 1max 1000x1000 1000x563x

Zdroj: Google

Je tedy jasno, že tudy cesta nevede pro Google. Zatím se nevyjádřil, proč dochází ke zrušení, ale uvedl, že se plánují další služby pro zákazníky. Jaké to budou, zatím není známo, ale asi nebudou tak robustní, jako byla služba Pixel Pass.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat