reklama

BLUETTI představí na veletrhu IFA 2023 v Berlíně další systém záložního napájení pro domácnosti komerční článek

BLUETTI představí na veletrhu IFA 2023 v Berlíně další systém záložního napájení pro domácnosti [komerční článek]
2023-08-08T13:18:42+02:00
• 8. 8. 2023

Společnost BLUETTI, přední inovátor v oblasti řešení pro ukládání čisté energie, představí na veletrhu IFA 2023 v Berlíně ve dnech 1.-5. září svou novou vlajkovou loď, bateriový systém pro celou domácnost EP760, spolu s dalšími špičkovými elektrocentrálami.

Bluetti bude na veletrhu IFA 2023 v Berlíně

Výstava IFA jako největší světový veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů přitahuje návštěvníky z více než 130 zemí, takže je pro společnost BLUETTI ideální platformou pro prezentaci svého nejnovějšího mistrovského díla.

Hvězdou výstavy bude připravovaný modulární systém pro ukládání energie v domácnosti EP760. Systém EP760 nabízí flexibilní kapacitu až 19,8 kWh s bateriemi B500, což uživatelům umožňuje přizpůsobit si úložiště energie podle potřeby. Jako nepřerušovaný zdroj energie se EP760 dokáže v případě výpadku proudu přepnout během 10 ms. Tato rychlá reakce spolu s jednofázovým výkonem 7600 W dává majitelům domů jistotu, že všechny domácí spotřebiče, včetně citlivých zařízení a velkých žroutů energie, jako jsou chladničky, budou pracovat bez přerušení.

bluetti 2023 1726x896x

Po připojení k solárnímu systému pomáhá systém EP760 majitelům domů ukládat zdarma solární energii o maximálním výkonu 9 000 W, čímž potenciálně snižuje účty za energii. BLUETTI vybavuje systém bateriemi LiFePO4 s dlouhou životností, které mají životnost přes 10 let. Tento výkonný a snadno instalovatelný záložní systém změní způsob, jakým lidé využívají energii.

Společnost BLUETTI představí také střední a malé generátory pro různé scénáře, jako je generátor AC60 pro venkovní použití a univerzální generátor AC180. Podle společnosti BLUETTI budou brzy k dispozici offline verze obou modelů, AC60P a AC180P, a nové balkonové solární panely.

Hnáni naším posláním dodávat čistá energetická řešení, která posilují postavení komunit a jednotlivců,“ uvedl James Ray, mluvčí společnosti BLUETTI. „Jsme nadšeni, že můžeme na veletrh IFA přivézt náš nejnovější systém EP760 a další inovativní produkty, které lidem poskytnou více možností, jak získat energetickou svobodu. “

Podrobnosti o akci:

Datum konání: 1. září až 5. září 2023.
Čas: od 10:00 do 18:00 GMT+2
Místo konání: H3.2-306, Messe Berlin, Berlín, Německo

Na stánku BLUETTI mohou návštěvníci kromě praktických zkušeností využít na místě další výhody, včetně 80% slevy na sadu EP600+2*B500 nebo EP760+2*B500(pro nově registrované instalační techniky a prodejce BLUETTI na místě nebo uživatele BLUETTI, kteří si tyto dva modely kupují poprvé), nápoje a dárky zdarma během akce.

O společnosti BLUETTI

Společnost BLUETTI se od svého založení věnuje podpoře udržitelnosti a ekologických energetických řešení. Nabídkou ekologických řešení pro skladování energie pro vnitřní i venkovní použití se společnost BLUETTI snaží poskytovat výjimečné zážitky pro naše domovy a zároveň přispívat k udržitelné budoucnosti naší planety. Tento závazek k udržitelné energii pomohl společnosti BLUETTI rozšířit svou působnost do více než 100 zemí a získat důvěru milionů zákazníků po celém světě.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat