Přísný kouč a motivátor? Samsung Galaxy Watch jsou díky tomuto kódu za hubičku komerční článek

Přísný kouč a motivátor? Samsung Galaxy Watch jsou díky tomuto kódu za hubičku [komerční článek]
2023-03-25T15:13:21+02:00
• 25. 3. 2023

Stupně na teploměru pomalu stoupají a zataženou oblohu vystřídaly první jarní sluneční paprsky, které přejí pobytu venku a sportovnímu vyžití. Naše tělo je stvořené k pohybu a pro své optimální fungování a prevenci nemocí nutně potřebuje pravidelnou aktivitu. Pokud i vy chcete zlepšit svou fyzickou kondici a mít o svém pohybu přehled, pořiďte si chytré hodinky Samsung. Ty vás pořádně nakopnou a veškerou aktivitu zaznamenají. Navíc je teď ideální čas pro jejich koupi. Mobil Pohotovost si totiž připravila speciální slevový kód “poradnasleva”, díky kterému ušetříte tisíce na jejich nákupu. Tento kód navíc sníží cenu zlevněných modelů o dalších 20 %, tedy ve výsledku se dostanete na cenu ještě nižší, než jsou uvedené akční ceny. Vyměníte-li jakékoliv chytré zařízení, na které se vám doma práší, právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 000 Kč.

Pohlídají to nejdůležitější. Naše zdraví

Bylo prokázáno, že sedavý životní styl je rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha chronických onemocnění, včetně kardiovaskulárních chorob, které jsou hlavní příčinou úmrtí v západni civilizaci. Pohybová aktivita, zdraví a kvalita života jsou úzce propojeny, a navíc existuje přímá spojitost mezi pohybovou aktivitou a průměrnou délkou života. Proto se aktivní lidé obvykle dožívají vyššího věku. To už může být slušná motivace ke změně životního stylu. No, ne?

A jak vám chytré hodinky pomohou k dosažení vašeho sportovního cíle a zlepšení fyzické kondice? Samsung Galaxy Watch nabízí několik desítek cvičebních režimů. Můžete s nimi chodit, běhat, plavat nebo třeba hrát tenis či fotbal. Změří vaše tělesné složení, díky kterému zjistíte procentuální objem vašeho tělesného tuku, svalů nebo vody, a můžete tak sledovat pokroky při změně kompozice vašeho těla.

3 1200x675x

Samsung Galaxy Watch vás budou pravidelně zásobovat zdravotními tipy se spoustou hodnotných informací o pohybu či stravě. Některé modely disponují také technologií LTE a GPS, což potěší například vyznavače běhu, kteří mohou telefon klidně nechat doma. Galaxy Watch jsou prostě skvělým pomocníkem nejen při sportu. Díky propracovanému elegantnímu designu je můžete vzít i na pracovní schůzku nebo třeba do divadla. Vyzkoušejte je sami.

Ceny po uplatnění kódu “poradnasleva” a výkupního bonusu:

Veškeré modely a informace o výkupu naleznete zde

2 1 1200x675x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat