reklama

Xiaomi Buds 4 nabízí vysoký nadstandard

Xiaomi Buds 4 nabízí vysoký nadstandard
2022-12-12T11:30:56+02:00
• 12. 12. 2022

Zdroj: FoneArena

Pouhé 4 měsíce stačily na to, aby čínská společnost Xiaomi přinesla základní variantu sluchátek Buds 4. Po doslova nadupané verzi s přívlastkem Pro je připravena stále slušně vybavená alternativa. K oficiálnímu představení došlo na tiskové konferenci během uplynulého víkendu, kdy kupříkladu byla odhalena nová generace telefonů Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro.

Funkcí po okraj

Výrobce se zcela vzdal silikonových koncovek a všechno vsadil na vlastní designové zpracování, které má být bezpečné nebo pohodlné při dlouhodobém nošení. Dodávané nabíjecí pouzdro s 480mAh baterií dostalo tvar takzvané „vesmírné kapsle“. Pravděpodobně ani nelze popsat všechny dostupné technologie, ale v každém sluchátku o pozornost stojí dvojitý magnetický měnič vyrobený z grafenu či 30mAh baterie.

Xiaomi Buds 4 1 1191x932x

Zdroj: FoneArena

Velmi kvalitní výstup zvuku zajistí nejen dynamický ekvalizér s adaptivní technologií. Funkce ANC disponuje různými úrovněmi, přičemž dokonce dokáže eliminovat poryvy větru do rychlosti 32,4 km/h. Celkem tři mikrofony maximálně redukují okolní hluk při telefonování. Sluchátka mají certifikaci IP54, zatímco ani pouzdro nebylo ošizeno díky certifikaci IPX4.

Oku neuniká ani funkce Bluetooth 5.3, podporovaný kodek LHDC 5.0, Hi-Res Audio, Hi-Fi Audio, 360° prostorový zvuk, transparentní režim, připojení dvou zařízení najednou či dotykové plošky pro ovládání. Nakonec případné zájemce může zajímat celková výdrž. S vypnutým ANC vychází na 6/30 hodin. Rychlé nabíjení přináší 2,5 hodiny provozu při 10 minutách dobíjení.

Prodejci dohromady nabídnou tři barevné verze (bílá, černá, zelená) a po přepočtu cena vychází na 2 315 Kč.

Xiaomi Buds 4 2 1004x649x

Zdroj: FoneArena

Zdroje: gizmochina.com, fonearena.com, mundoxiaomi.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat