reklama

Samsung vám teď dá Galaxy Watch5 zdarma, Galaxy S22 je levnější o 6 tisíc komerční článek

Samsung vám teď dá Galaxy Watch5 zdarma, Galaxy S22 je levnější o 6 tisíc [komerční článek]
2022-12-12T12:00:57+02:00
• 12. 12. 2022

Zdroj: Samsung

Předvánoční nákupní období je v plném proudu a některé telefony jsou teď ještě výhodnější. Kupříkladu Samsung má své nejžádanější smartphony nejenom ve slevě, ale ještě k vybraným rozdává dárek v podobě chytrých hodinek. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější kousky, jenž se aktuálně vyplatí.

Telefon + hodinky zdarma

Zdaleka nejvýhodnější je teď ohebný Galaxy Z Flip4, který teď může být váš jen za 22 990 Kč. Nižší cena je po uplatnění bonusu ve výši 3 500 korun, který získáte, pokud prodáte jakékoli starší zařízení a vyměníte ho právě za nový Samsung. Kromě bonusu ale teď ke Galaxy Z Flip4 získáte také jako dárek chytré hodinky Galaxy Watch5 (40mm) v hodnotě více než sedmi tisíc korun.

Nižší ceny vlajkovek

O několik tisíc levnější jsou nově také vlajkové modely Samsungu. Sleva je promítnuta přímo do ceny, a tak Galaxy S22 je teď k mání už za necelých 19 tisíc. Největší sleva padla na nejnadupanější model Galaxy S22 Ultra, který teď koupíte až o 6 tisíc levněji. Jedině u Mobil Pohotovosti pak ke všem Samsungům dostanete ještě prodlouženou 3letou záruku zdarma, tedy dárek v hodnotě až pěti tisíc.

1200 675 Samsung Galaxy S22 Ultra family 1 1200x675x

Nejpopulárnější model ještě levněji

Na závěr si zaslouží zmínku populární Galaxy A53 nyní jen za 8 689 Kč (původně 12 990 Kč). Telefon je aktuálně ve slevě a uvedenou ještě nižší cenovku získáte po uplatnění výkupního bonusu, tedy když vyměníte staré zařízení právě za nový Samsung. I zde můžete počítat s dárkem v podobě prodloužené 3leté záruky.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat