reklama

Xiaomi představilo sluchátka Buds 4 Pro

Xiaomi představilo sluchátka Buds 4 Pro
2022-08-12T16:34:44+02:00
• 12. 8. 2022

Zdroj: Xiaomi

Xiaomi v tomto týdnu představilo nový tablet a hlavně ohebný smartphone, který jde rozložit do tabletu. Kromě toho jsme se dočkali také nových bezdrátových sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro. U nich si společnost nechala záležet nejen na kvalitě zvuku.

Xiaomi Buds 4 Pro

Mnohé asi bude nejvíce zajímat, že na jedno nabití sluchátka zvládnout reprodukovat zvuk po dobu 9 hodin, s aktivním potlačením hluku se snižuje tato hodnota na 5 hodin. Společně s nabíjecím krabičkou lze docílit až na 38 hodin poslechu. O nabíjení se stará USB C s podporou rychlého doplnění energie a také bezdrátová technologie.

944 1117x937x 4056 1117x937x

Zdroj: Xiaomi

Xiaomi integrovalo do sluchátek 3 mikrofony pro zaznamenávání hlasu a také okolního šumu, ale je zde ještě jeden navíc, který není standardní. Zaznamenává zvuk skrze kost, aby zachytil řeč uživatele. To se využívá pro další redukci a zřejmě eliminaci ozvěny. Xiaomi Buds 4 Pro nabízí prostorový zvuk s využitím gyroskopu, takže díky tomu můžete otáčet hlavou a vychutnat si zvuk z jakéhokoliv úhlu.

Sluchátka podporují SBC, AAC a LHDC 4.0, přičemž o spojení se stará technologie Bluetooth 5.3. K dispozici je certifikace IP54, takže by neměl vadit ani déšť. Podporují několik transparentních režimů a také duální připojení. Cena novinky byla nastavena v Číně na 999 juanů (cca 3 500 Kč). Česká cena by se mohla pohybovat okolo 4 500 Kč.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat