Základní Galaxy F04 od Samsungu přijde v lednu

Základní Galaxy F04 od Samsungu přijde v lednu
2022-12-29T18:00:56+02:00
• 29. 12. 2022

Zdroj: Samsung

Společnost Samsung na začátek roku 2023 chystá oživit produktovou řadu Galaxy F, a to konkrétně o telefon nesoucí název Galaxy F04. Podle předchozích generací by zařízení mělo mít hodně společného s modelem Galaxy M04, který spatřil světlo světa teprve začátkem tohoto měsíce. I přes velmi omezenou výbavu se očekává lepší výchozí pozice než u posledního zástupce.

Jen lepší základ

Prozatímní spekulace počítají s nasazením 6,5palcového displeje, pod kterým ukryjí 4GB operační paměť RAM a půjde ji až dvojnásobně rozšířit díky virtuální technologii RAM Plus. Dále zadní část mají obsadit dva snímače fotoaparátu s neupřesněným rozlišením u obou objektivů. Cenovka po přepočtu se údajně má v zahraničí pohybovat kolem hranice 2 199 Kč.

samsung galaxy m04 7 1920x757x

Samsung Galaxy M04 | Zdroj: Samsung

Každopádně přírůstek bude mít spoustu společného se vzpomínaným Galaxy M04 a na základě dřívějších zkušenosti lze například očekávat „Waterdrop“ výřez s 5MPx kamerkou, procesor od Qualcommu, 5 000mAh baterii doplněnou o 15W nabíjení nebo hlavní 13MPx objektiv v zadní části. Uvnitř asi pojede odlehčená verze One UI Core pod Androidem 12.

Nejbližší dny či týdny nechybně přinesou upřesňující informace, které snad odhalí skutečnou podobu a také třeba datum zahájení oficiálního prodeje.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat