reklama

Spotify zřejmě připravuje ještě dražší a lepší předplatné

Spotify zřejmě připravuje ještě dražší a lepší předplatné
2022-10-17T15:00:22+01:00
• 17. 10. 2022

Zdroj: Spotify

Králem streamovacích hudebních služeb je společnost Spotify, ale to ještě neznamená, že se nemusí snažit, aby měla ještě více platících zákazníků. Zatím se soustřeďovala na běžné nabídky, přičemž v rámci rodiny jde ušetřit dost peněz v rámci měsíčního poplatku, ale zatím zde chyběl nějaký prémiový plán. Ten se zřejmě začíná chystat, konečně.

Spotify odkoupilo společnost, která bude hlídat podcasty

Spotify Platinum

Jeden z uživatelů zaznamenal anketu společnost Spotify krátce po ukončení předplatného. V ní se společnost dotazuje, kolik by byl ochoten platit a za co. Jedna z položek zmiňuje plán Platinum, který přijde na 19,99 dolarů měsíčně, což je v přepočtu přibližně 505 Kč bez daně, česká cena by se mohla pohybovat kolem 650 Kč.

V rámci tohoto plánu by se nabízela vyšší kvalita zvuku, konkrétně HiFi. Právě ta se již připravovala v roce 2021, ale zatím jsme se jí nedočkali, ale možná nyní přijde na scénu. Dále je součástí plánu Stidio Sound, tuner pro sluchátka, dodatečné informace o hudbě, pokročila knihovna i playlisty a také omezení reklam v podcastech.

149fp3w23tt91 1 750x553x

Zdroj: nearlymind (Reddit) (se souhlasem)

Také se zjistilo, že by součástí mohla být i nová kategorie audio knih, která byla nedávno představena. Je nutné ale upozornit, že se jedná o anketu a zatím není nic oficiálně potvrzeno, ani cena. Spotify jen zkoumá trh a zajímá se, jestli by nastavena cena měla smysl za takovou nabídku, nebo jestli by zde byl jednoduše dostatečně velký zájem.

Zdroje: theverge.com, reddit.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim