reklama

Sluchátka Honor Choice Earbuds X3 přichází s ANC a 36hodinovou výdrží

Sluchátka Honor Choice Earbuds X3 přichází s ANC a 36hodinovou výdrží
2022-09-20T16:30:10+01:00
• 20. 9. 2022

Zdroj: Gizchina

Společnost Honor minulý týden během své představovací akce v Číně uvedla nová bezdrátová sluchátka Choice Earbuds X3. Nabídnou dlouhou výdrž baterie a aktivní potlačení hluku – ANC.

Nové bezdrátové sluchátka Honor Choice Earbuds X3

Sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením hluku – ANC, který nabídne hned několik režimů tak, aby vyhovoval každé situaci, jako jsou sport, volný čas, cestování atd. Sluchátka jsou vybavena reproduktory s 12mm jednotkou, která je vybavena biologickou membránou a audiokodekem Qualcomm aptX, který nabídne vysoké rozlišení reprodukovaného zvuku. Sluchátka nabídnou až 36 hodin přehrávání. Pokud dojde sluchátkům energie, je možné je nabíjet z pouzdra.

honor earbuds x3 600x533x

Zdroj: Gizmochina

Sluchátka jsou vybavena podporou duální Bluetooth 5.2 a také podporou dotykového ovládání, které dokáže rozlišovat tlak a poskytují odezvu právě při dotykovém ovládání. Ve výbavě samozřejmě nechybí ani voděodolnost dle certifikace IP54. Dostupnost sluchátek je prozatím omezena pouze na Čínu, kde je možné si je předobjednat za cenu v přepočtu zhruba 36 dolarů.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim