reklama

Připravované OnePlus 11R nabídne minimum změn

Připravované OnePlus 11R nabídne minimum změn
2022-09-30T13:30:59+02:00
• 30. 9. 2022

Zdroj: OnePlus

V pořadí 11. generace telefonů od OnePlus začíná dostávat reálnější obrysy a nejnovější únik přímo přibližuje model s označením 11R. Stejně jako předchozí série, tak i tentokrát bychom se měli dočkat minimálně trojice zařízení s přívlastky 11 Pro, 11T, 11R. Ještě nekompletní výčet specifikací zatím neodhaluje nějakou výraznější aktualizaci oproti OnePlus 10R.

Zlatá střední cesta

U přírůstku by se mohl ukázat AMOLED displej o úhlopříčce 6,7 palce a Full HD+ rozlišení. To vše bude údajně podpořeno 120Hz obnovovací frekvencí. Za značným pokrokem může stát čipová sada Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu, kterou chtějí kombinovat s 8/16GB operační pamětí RAM a 128/256GB interním úložištěm.

Přední panel nejspíš doplní 16megapixelová selfie kamerka, kdežto záda mají obsadit celkem tři objektivy fotoaparátu (50 + 8 + 2 MPx). Článek baterie s kapacitou 5 000mAh neoslní natolik, jako očekávané nasazení technologie rychlého 100W nabíjení (SuperVOOC). Vyloučit nelze ani aktuální systém Android pod rozhraním OxygenOS.

oneplus 10T 5G

Zdroj: OnePlus

Úplným závěrem se spekulace rozchází u možného představení, kdy se nabízí buď do konce tohoto roku či až v prvním čtvrtletí roku 2023. Následující týdny zřejmě rozseknou nejen tuto nejasnou situaci.

Zdroje: mysmartprice.com, gizmochina.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat