Google One dostává několik bonusových možností

Google One dostává několik bonusových možností
2022-07-14T19:36:24+02:00
• 15. 7. 2022

Zdroj: Google

V roce 2018 Google představil službu Google One, což byl zpočátku jen nový název na původní tarify nabízené v rámci Google Disku. Postupně se ale z předplatného začalo stávat něco víc, než jen nabídka cloudového prostoru. Později jsme se dočkali funkce zálohování, případně také VPN. Vše ale záleží na tom, jakou verzi si platíte. Google oznámil další novinky pro předplatitele Google One.

Další bonusy pro Google One

Hned na začátek začneme asi nepotěšující zprávou. Všechny nově uvedené funkce jsou k dispozici jen pro Google One Premium a vyšší tarify. Jinak řečeno, abyste je mohli používat, musíte si předplatit minimálně 2 TB prostoru v cloudu. Ten přijde na 2 999 Kč ročně. Pokud patříte mezi takové uživatele, nebo zvažujete přechod, tak se vám nabídnou vylepšené videohovory.

Google uvádí, že pro Google One Premium a vyšší tarify již nebude platit 1hodiný limit na hovor. Ten se natahuje na 24 hodin. Kromě toho budou k dispozici i speciální funkce na vylepšení kvality hovoru. Například systém bude moci odfiltrovat štěkání psa nebo zvuky ze staveb a rekonstrukcí. Také je součástí i bezpečné nahrávání hovoru a ukládání do cloudového prostoru.

G1 Blog Post Chartmax 1000x1000 923x1000x

Zdroj: Google

Jde spíše jen o takové mírné rozšíření, které asi nebude mít významný dopad na mnoho uživatelů. Je zvláštní, že Google takové drobnosti omezuje jen pro nejdražší tarify. Základní tarify se 100 a 200 GB prostoru v cloudu mají ve své podstatě k dispozici jen rozšířené editační funkce ve službě Google Fotky. Snad Google zapracuje na dalších možnostech a v dohledné době se dočkáme nějakých funkcí i pro levnější tarify.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat