reklama

WhatsApp pravděpodobně pracuje na avatarech pro videohovory

WhatsApp pravděpodobně pracuje na avatarech pro videohovory
2022-06-30T15:00:26+01:00
• 30. 6. 2022

Zdroj: Dotekománie

Co se musí nechat je to, že WhatsApp na své aplikaci usilovně pracuje a neustále přináší nové funkce. Je pravda, že by mohl více zapracovat například na emotikonech a nálepkách se kterými je konkurence rozhodně dál. Další novinkou, která určitě potěší všechny uživatele jsou avatary pro videohovory na kterých WhatsApp zřejmě začal pracovat.

WhatsApp by mohl obdržet Avatary pro videohovory

Zatím toho moc o této novince nevíme, ale pravděpodobně by se mělo jednat o možnost, kdy si uživatel bude při videohovoru změnit svou tvář skrze videokameru a výběr avataru. Podobnou funkcionalitu již běžně nabízí například Apple ve svých videohovorech FaceTime, nebo Facebook pro videa na Messengeru.

WA AVATAR VIDEO CALL 88S ANDROID 1440x3216x

Zdroj: WABetaInfo (se souhlasem)

Zatím není jasné, zdali se bude jednat o 2d, nebo 3D avatary a do jaké míry budou použitelní. V tuto chvíli ani není jasné, kdy by se mohla novinka rozšířit mezi běžné uživatele. Novinka je zatím obsažena v beta verzi aplikace pro Android s číslem sestavení 2.22.15.5. Další pokrok ve vývoji ale na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Zdroje: androidpolice.com, wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim