tvOS 15.5 a watchOS 8.6 jsou k dispozici ke stažení

tvOS 15.5 a watchOS 8.6 jsou k dispozici ke stažení
2022-05-17T08:00:13+02:00
• 17. 5. 2022

Zdroj: 9to5mac

Apple uživatelé se dočkali nových verzí iOS 15.5 a macOS Monterey 12.4. Bylo tedy jen otázkou času, než se objeví i aktualizace pro další systémy. Přivítejme tvOS 15.5, watchOS 8.6 a HomePod Software 15.5. Aktualizace přinášejí vylepšení výkonu a stability, výrazné změny nečekejte. 

Apple vydal iOS 15.5, už můžete stahovat

tvOS 15.5

Apple v poznámkách úplně nespecifikuje, co konkrétně se v této verzi změnilo. Počítejme tedy s tím, že se vývojáři zaměřili na zlepšení chyb a výkonu operačního systému pro Apple TV. Aktualizace je dostupná pro Apple TV HD (4. generace) a novější. Instalační balíček pak stáhnete tak, že přejdete do Nastavení -> Systém -> Aktualizace softwaru. 

tvOS 15.5

Zdroj: 9to5mac

watchOS 8.6

Tady je změn o malinko více. Kromě vylepšení výkonu a stability celkového systému došlo ke změně pro uživatele z Mexika. Konkrétně aktualizace umožňuje uživatelům používat aplikaci EKG a upozornění na nepravidelný rytmus. watchOS 8.6 je k dispozici pro Apple Watch Series 3 a novější a aktualizaci si můžete stáhnout v aplikaci Watch na svém iPhonu.

HomePod Software 15.5

Stejně jako u tvOS 15.5 není jasné, co konkrétního aktualizace přináší. Obecně Apple uvádí jen zlepšení stability a výkonu. Uživatelé mohou aktualizovat své HomePody prostřednictvím aplikace Home na iOS zařízení.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat