reklama

WhatsApp testuje podporu pro velké mediální soubory

WhatsApp testuje podporu pro velké mediální soubory
2022-03-28T15:00:00+01:00
• 28. 3. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp se tváří jako nudný mobilní kecálek, což je do jisté míry pravda. Přístup vývojářů se zdá být velmi agilní, čímž je firma schopna testovat a produkovat hromadu aktualizací včetně nových funkcí. Třeba poslední iOS beta verze 22.7.0.76 přinesla podporu pro iOS 15 – dobře, tohle moc agilně zrovna nezní, když tu iOS 15 máme přes půl roku. V současnosti ale bylo zahájeno i testování posílání větších souborů do velikosti 2 GB. 

WhatsApp

Malé testování aktuálně probíhá v Argentině a uživatelé mohou sdílet mediální soubory až do velikosti 2 GB. Může se to zdát úsměvně málo, mějte ale na paměti, že doposud je možné posílat soubory do 100 MB!

WhatsApp

Zdroj: 9to5Mac

Konkurenční Telegram podporuje odesílání mediálních souborů do velikosti 2 GB už dva roky, takže tady jde čistě jen o dohánění konkurence. V přípravě jsou ale ještě dvě velké změny – Reactions a multi-device compatibility 2.0. První zmíněná funkce už je pro některé beta testery k dispozici. Multi-device compatibility 2.0 umožní mít jiný smartphone se stejným účtem, a dokonce bude podporovat i iPad. 

logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim