reklama

Spotify začíná testovat Car Mode s novým prostředím

Spotify začíná testovat Car Mode s novým prostředím
2022-03-25T06:30:02+02:00
• 25. 3. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

ke konci minulého roku Spotify zrušilo Car View, tedy rozhraní pro ovládání aplikace při řízení auta. Firma jen dodala, že bude prozkoumávat možnosti a jednou se možná vrátí nový režim, který poslouží řidičům. Nedávno ale došlo k ukončení podpory i pro některá autorádia. Dnes zde máme ale první náhled novinky Car Mode s novým rozhraním.

Spotify ukončuje podporu pro autorádia

Car Mode

V tuto chvíli Spotify testuje Car Mode na zařízeních s Androidem, přičemž se některým uživatelům nabídne po připojení k autorádiu přes Bluetooth. Dá se říci, že po aktivaci se nabídne trochu odlišné rozhraní, jak je vidět na obrázcích níže. Nový režim jde kdykoliv přepnout do běžného režimu.

Google a Spotify spouští pilotní projekt alternativní fakturace

Pokud jste pravidelní uživatelé Spotify, tak si asi všimnete, že spodní nabídka se změnila na tři možnosti. Nabízí se domovská obrazovka, hlasové ovládání a také knihovna. Vše je o něco větší, aby bylo jednodušší něco vybrat při řízení auta. Asi vás nejvíce zaujme samotný přehrávač, který je velmi jednoduchý. Nabízí se jen základní tlačítka pro přímé ovládání hudby, možnost plynulého přechodu, hlasové ovládání a označení hudby jako oblíbené. Nic víc zde není, aspoň zatím.

spotify car mode 2 1440x3120x spotify car mode 4 1440x3120x spotify car mode 5 1440x3120x spotify car mode 6 1440x3120x spotify car mode 7 1440x3120x

Zdroj: 9to5google (se souhlasem)

Toto jednodušší rozhraní podléhá vývoji  a je možné, že se ještě změní. Spotify se zatím oficiálně nevyjádřilo k novince a není tak jasné, kdy se dočkáme plného rozšíření. Zatím se tedy jen nabízí první pohled na to, na čem Spotify pracuje.

Zdroje: 9to5google.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat