reklama

Poslední šance získat skvělý tarif za nízkou cenu sponzorovaný článek

Poslední šance získat skvělý tarif za nízkou cenu [sponzorovaný článek]
2022-03-25T10:00:29+01:00
• 25. 3. 2022
1

Najít v dnešní době tarif s nízkou cenou, neomezeným voláním, neomezenými SMS zprávami a také se slušnou porcí dat je jednodušší. Právě Vodafone nabízí jeden z nejvýhodnějších levnějších tarifů na trhu.

Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat

Nejvýhodnější tarif široko daleko je tu pro nové zákazníky i pro všechny, kterým už nestačí předplacená karta. Nabídka platí jen do 31. 3. 2022, takže se musíte rozhodnout velmi rychle. Za cenu 297 Kč měsíčně získáte neomezené volání a neomezené SMS zprávy, přičemž dostanete v rámci tohoto tarifu 1,5 GB dat jako FUP.

badges 797x489x

Není zde jakákoliv podmínka úvazku. Tarif můžete užívat bez omezení a kdykoliv přejít na vyšší tarif. Získat tento skvělý tarif můžete v e-shopu Vodafone.

Pro koho je tarif určen?

Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si u nás pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro naše stávající zákazníky při změně platební metody z dobíjecí karty na Vyúčtování.

Je tarif bez závazku?

Ano! Tarif je úplně bez závazku. Nemusíte se bát žádných pokut a nepříjemností při případném rušení služby. Při pořízení tarifu spolu s telefonem nebo jiným zařízením za zvýhodněnou cenu nebo na splátky budete mít smlouvu na 24 měsíců. V případě jejího vypovězení před termínem jen doplatíte poskytnuté slevy nebo splátky.

Jak je to s roamingem a voláním do zahraničí?

V EU, Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a na Islandu jste jako doma, takže voláte, SMSkujete i datujete neomezeně a máte k dispozici i celou porci dat bez jakýchkoliv poplatků. Jen si nezapomeňte zapnout roaming, aby všechno fungovalo, jak má.

Ve světě si pak můžete vybrat ze dvou roamingových služeb:

  • Roaming na den – za 199 Kč můžete volat i SMSkovat neomezeně celých 24 hod i v daleké cizině. Plus 500 MB dat.
  • World roaming – podle lokality vám naúčtujeme jen to, co provoláte, propíšete nebo prodatujete.

Za volání do ciziny zaplatíte podle ceníku Volání do zahraničí.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vadim Semjonov

25. 3. 2022, 15:34

takze ja platim 290kc za 250 mb dat a 100 volnych minut a nemuzu na nej prejit :) jeste ze T-Mobile ma stejny pausal +4gb a neomezeny internet pak s rychlosti 256Kb coz na maily,zpravy bohate staci.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim