reklama

Twitter nově nabízí připnutí zpráv

Twitter nově nabízí připnutí zpráv
2022-02-19T18:00:22+01:00
• 19. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální síť Twitter již nyní v omezené míře nabízí placenou verzi, kterou nazývá Blue. V rámci ní jsou k dispozici i některé funkce navíc. Jedna z nich je nově dostupná pro všechny uživatele, tedy i ty, kteří používají Twitter zdarma.

Twitter rozšiřuje funkci Safety Mode

Připnuté zprávy

Novinka se týká soukromých zpráv. Předplatitelé měli možnost připnout zprávy, díky čemuž se vždy objevovaly nad všemi ostatními. Nově Twitter tuto funkci uvolnil pro všechny a je dostupná na webu, v Androidu i iOS. Pokud ji ještě nemáte, možná si budete muset chvíli počkat, než dojde k aktivaci.

Možnost připnutí je omezeno na šest konverzací. U iOS verze stačí gestem posunout konkrétní konverzaci, kterou chcete připnout, doprava a pak kliknout na špendlík. Podobným způsobem jde odepnout. U Android aplikace není tato funkce dostupná gestem. Musíte podržet prste na konverzaci a pak zvolit připnutí.

ezgif 1 4ca992c7cb 400x400x

Zdroj: Twitter

Sice se jedná o drobnou vychytávku, ale minimálně budete mít rychle dostupné vybrané konverzace a neztratí se v případné záplavě ostatních. Můžeme potvrdit, že novinka je na našich zařízeních dostupná.

První česká komunita na Twitteru věnovaná mobilům

Zdroje: androidcentral.com, techcrunch.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim