reklama

Snapchat by v nejbližších dnech měl umožňovat změnit uživatelské jméno

Snapchat by v nejbližších dnech měl umožňovat změnit uživatelské jméno
2022-02-19T19:30:07+02:00
• 19. 2. 2022

Zdroj: snapchat.com

Snad každému se stalo, že si v mládí zakládal emailovou adresu s dětinským jménem, v lepším případě se svou přezdívkou. Během dospívání se nemusí jednat o příliš velkou překážku, pokud ale stejný účet používáme i v dospělosti, například i pro pracovní účely, je třeba uznat, že některá jména nepůsobí příliš dobře. Stejná situace nemusí nastat jen u emailu, ale i na sociálních sítích. Na většině sociálních sítích je změna uživatelského jména možná, Snapchat jako jedna z největších ale tuto možnost zatím nepodporoval. Nyní ale společnost zveřejnila novinku, že koncem února bude nově možné změnit své původní uživatelské jméno.

Nové uživatelské jméno na Snapchatu

Na první pohled se může zdát, že tato možnost byla na Snapchatu dostupná již dlouho, ve skutečnosti tomu tak ale není. Doposud bylo možné  změnit pouze tzv. Display name, tedy jméno, které bylo zobrazeno ostatním uživatelům. Změna uživatelského jména, které slouží pro přihlašování do aplikace ale dostupná nebyla. Pokud tak používáte například stále stejný účet s uživatelským jménem, které vám nevyhovuje, nově jej bude možné změnit.

Username Change Asset 2 920x613x

Zdroj: The Verge

Ke změně uživatelského jména bude potřeba kliknout na ikonu Bitmoji v pravém horním rohu, poté ikonu ozubeného kola, Uživatelské jméno, Změna uživatelského jména a máte hotovo. Změna uživatelského jména má pouze dvě omezení. Bude umožněna maximálně pouze jednou za rok a také nebude možné použít uživatelské jméno, které již v minulosti bylo použito. Dle společnosti by nová možnost měla být zpřístupněna již 23. února, a to jak pro Android, tak i iOS.

Zdroje: theverge.com, techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat