reklama

Google Workspace Essentials Starter je dostupn├Ż v ─îesku aktualizov├íno

Google Workspace Essentials Starter je dostupn├Ż v ─îesku [aktualizov├íno]
2022-02-28T18:00:56+02:00
ÔÇó 28. 2. 2022

Autor: P┼Öemysl Vacul├şk, Dotekomanie.cz

Aktualizováno 28. 2.

Na za─Ź├ítku ├║nora Google p┼Öedstavil Google Workspace Essentials Starter. Jedn├í se o slu┼żbu zdarma, kter├í m├í sv├ę omezen├ş, ale hod├ş se nap┼Ö├şklad pro jednotlivce nebo men┼í├ş spole─Źnosti, p┼Ö├şpadn─Ť soukromn├şky. Nev─Ťd─Ťli jsme, kdy se dostane do ─îeska, ale jak n├ís informoval ─Źten├í┼Ö Ji┼Ö├ş Bart├íl, novinka je nov─Ť dostupn├í i v na┼í├ş zemi. Pakli┼że m├íte z├íjem o tuto verzi, nav┼ítivte ofici├íln├ş str├ínky.

Slu┼żba Google Workspace Essentials Starter byla navr┼żena tak, aby ji lid├ę mohli v pr├íci pou┼ż├şvat se sv├Żmi st├ívaj├şc├şmi e-mailov├Żmi adresami a spolupracovat se ─Źleny t├Żmu. Z├şsk├íte celou ┼Öadu dal┼í├şch slu┼żeb na firemn├ş ├║rovni bez dal┼í├şch poplatk┼» v─Źetn─Ť pluginu slu┼żby Microsoft Outlook pro Disk a Meet a funkce t├Żmov├ę spr├ívy, jako jsou p┼Öid├ív├ín├ş a odstra┼łov├ín├ş u┼żivatel┼» pro snaz┼í├ş spolupr├íci a sd├şlen├ş soubor┼».

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 7. 2.

Google b─Ť┼żn├Żm u┼żivatel┼»m nab├şz├ş pom─Ťrn─Ť hodn─Ť slu┼żeb zdarma, ale je zde tak├ę program Google One. Ten ve sv├ę podstat─Ť stoj├ş na roz┼í├ş┼Öen├ş prostoru v cloudu, ale u n─Ťkter├Żch dra┼ż┼í├şch verz├ş se nab├şz├ş slu┼żby nav├şc. Pro firmy jde zde ale Google Workspace v n─Ťkolika variant├ích. Plat├ş se za ka┼żd├ęho u┼żivatele a nejlevn─Ťj┼í├ş varianta za─Ź├şn├í na 4,68 eurech za osobu. Google ale p┼Öekvapil uveden├şm Google Workspace Essentials Starter.

Google Workspace Essentials Starter

Nov├í verze Google Workspace Essentials Starter je zcela zdarma a nen├ş nutn├ę platit za ka┼żd├ęho u┼żivatele. Novinka se hod├ş pro podnikatele a men┼í├ş spole─Źnosti, kter├ę maj├ş maxim├íln─Ť 25 zam─Ťstnanc┼». Tato verze obsahuje slu┼żby jako Disk, Meet, Chat, Jamboard, ├Ükoly, Kalend├í┼Ö, spr├ívu ├║─Źt┼» a Sites.

1 Accelerate projects with modern collabormax 2000x2000 2000x1125x

Zdroj: Google

Asi byste si ┼Öekli, ┼że novinka bude konkurovat z├íkladn├ş placen├ę verze, ale u Google Workspace Essentials Starter chyb├ş jedna podstatn├í slu┼żba. Nenajdete zde Gmail, tak┼że v├Ż┼íe uveden├ę slu┼żby m┼»┼żete pou┼ż├şvat jen se sv├Żm existuj├şc├şm ├║─Źtem na infrastruktu┼Öe, na kterou jste zvykl├ş. Nav├şc ka┼żd├Ż ├║─Źet bude m├şt maxim├íln─Ť 15 GB prostoru. Jsou zde i dal┼í├ş omezen├ş, nap┼Ö├şklad pro konference a podobn─Ť.

Google uv├íd├ş, ┼że novinka bude k dispozici v polovin─Ť ├║nora. Zat├şm nev├şme, jestli se ihned objev├ş i v nab├şdce ─Źesk├ę verze. Google Workspace Essentials Starter bude asi nejv─Ťt┼í├şm l├íkadlem pro p┼Ö├şpadn├ę z├íjemce. Nebude toti┼ż slo┼żit─Ť n├ísledn─Ť p┼Öej├şt na placenou verzi a z├şskat v├şce slu┼żeb.

Zdroje: 9to5google.com, cloud.google.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim